За ліфти відповідатимуть нові підприємства?
19 грудня 2007 18:13
Члени Рівненського міськвиконкому поцікавилися у начальника Рівненського міського управління житлово-комунального господарства Юрія Собчука, чи можна розірвати договори з підприємствами, які обслуговують ліфти у будинках Рівного.
Вони зазначили, що мають суттєві зауваження до їх роботи.
Перший заступник міського голови Олексій Хмилецький зазначив, що поспішати з розірванням угод із підприємствами не можна.
— Йдеться про інвалідів, про хворих людей, — наполягав він. — “Леда” та “Рівнеліфт” — монополісти і тому диктують свої умови. Однак у Рівному є й інші підприємства, які теж взялися б за цю роботу. Потрібно їх залучати, щоб була конкуренція.
Собчук із Хмилецьким погодився, наполягаючи, що договори потрібно продовжити.
— Не треба цих новорічних експериментів. Нинішні договори з підприємствами “Леда”, “Ліфтсервіс” та ВАТ “Рівнеліфт” діятимуть до кінця року, — пояснив він. — Їх треба пролонгувати, а потім, якщо буде доцільність, повернемося до цього питання і вже тоді припинимо співпрацю. Однак про це підприємства треба буде попередити за місяць.
Мали члени Рівненського міськвиконкому запитання й до прокурора Рівного Романа Федика. Вони поцікавилися, чи порушені кримінальні справи щодо крадіжок запчастин ліфтів. За словами секретаря Рівненської міськради Юрія Торгуна, через такі крадіжки у Рівному не працюють більш ніж 10 ліфтів.
— Справа у тому, що суми, на які здійснені крадіжки, не вистачає для порушення кримінальних справ, — пояснив прокурор.
Керівники міста запевнили, що й надалі працюватимуть над цим питанням, спробують покращити роботу вже існуючих підприємств, що обслуговують ліфти, або ж залучать до роботи нові. Тим часом у багатоповерхівках міста 153 ліфти вже відслужили 25 років і в них закінчився термін експлуатації. На заміну кожного потрібно 150 тисяч гривень.